Yoğun bir yılın ardından kutlama yapan sporcular eğlenmeye devam ederken bir sporcu masaya koyduğu eldivenin bulmakta güçlük çekiyor. Acaba sporcunun masadaki eldivenini bulmasına yardım edebilir misiniz? Eğer optik yanılsama testleri ve zeka oyunlarında iyiyseniz 7 saniye içerisinde bu eldiveni bulanın IQ puanı 130'un üzerinde çıkıyor

Zeka Testi: İnsanlar zeka düzeylerini (IQ) ölçmek için sık sık IQ testleri yaparlar. Test, bir kişinin bilişsel yeteneklerini veya problem çözme ve mantıksal akıl yürütme kapasitelerini değerlendirir.

Birinin mantıksal düşünme ve problem çözme kapasitesini ölçmek için en eğlenceli ve ilginç teknik kesinlikle beyin jimnastiğidir. Ve biri senin için hazırlandı.

Bunu yaparken iyi vakit geçirirken sınırlarınızı test etmeye hazır mısınız?

Sadece Son Derece Keskin Gözleri Olan Kişiler Yemek Davetinde 7 Saniyede Eldiveni Bulabilir.

zekatesti (2)

Bugünkü beyin jimnastiği bulmacasına bakalım.

Transferde çılgın harcama: 6,5 milyar Dolar! Transferde çılgın harcama: 6,5 milyar Dolar!

Bu fotoğraf bulmacasında iştah açıcı yemeklerle güzelce hazırlanmış bir sofra görebilirsiniz. Masanın etrafında oturmuş yemek yiyen ve konuşan bir grup insan da görülebilir. Akşam yemeği partisi iyi gidiyor ama kadınlardan biri kötü bir gün geçiriyor. Neden? Niye?

İPUCU: Yanlış yerleştirilmiş eldivenin rengi beyazdır, bu bir zeka oyunudur.

Yedi saniye içinde, yanlış yerleştirilmiş eldiveni bulabilir misin?

Bir IQ testi beyin jimnastiğine cevap

Bu beyin jimnastiği fotoğraf bulmacasında akşam yemeği partisinde kaybolan eldiveni bulmak için yedi saniye veya daha az süreniz var!

Eldiveni bulamazsanız endişelenmeyin; çözümü ortaya çıkarmak üzereyiz.

zekatesti (1)