Ali Koç 3 SüperLig Takımını Elemek Tesadüf Olamaz!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kırklarelispor maçı için şehre giderken 3 Süper Lig ekibini eleyen yeşil - beyazlı takımın başarısının tesadüf olmadığını söyledi AsistAnaliz

Ali Koç 3 SüperLig Takımını Elemek Tesadüf Olamaz!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ankaragücü, Gaziantep ve Başakşehir'i eleyerek çeyrek fnalde rakipleri olan Kırklarelispor'un başarısınını kolay bir iş olmadığını ifade etti.

Ziiraat Türkiye Kupası'nda Kırklarelispor ile oynayacakları karşılaşma için şehre gelen Fenerbahçe ekibin 1 numarası burada taraftarların yoğun ilgisi ile karşılaştı. 

'FENERBAHÇELİYİM AMA BUGÜN BİZ KAZANALIM'

Önce Kırklerelispor Kulübü'nü ziyaret edip başkan Volkan Can ile bir araya gelen Ali Koç sonrasında vali Osman Bilgin'i makamında ziyaret etti.

Koç kulüp binasındaki açıklamasında karşılaşmanın dostluk içinde geçeceğine inandığını belirtirken bir kadın taraftarın kendisine koyu Fenerbahçeli olduğunu ancak bu maçta Kırklarelispor'u destekleyeceğini söylediğini belirtirken Hanımefendi bana 'bugün kazanan biz olalım, siz de ligde şampiyon olun' dedi. Kırklarelispor'u tebrik ederim. 3 Süper Lig takımını elemeyi başardı. Bizi elemeyin de..." diye konuştu.

ALİ KOÇ: BEN DE KOYU FENERBAHÇELİYİM

Ali Koç kulüp binası dışında konuştuğu hanımefendinin koyu Fenerbahçeli olduğunu söylemesi üzerine gülümseyerek kendisinin de koyu Fenerbahçeli olduğunu söyledi.

'3 TAKIMI ELEMESİ TESADÜF OLAMAZ'

Fenerbahçe Başkanı, valiyi ziyareti esnasında da Kırklarelispor'un 3 Süper Lig takımını elemesinin tesadüf olmadığını belirtirken "İnşallah 2. dileğiniz gerçekleşmez. Kırklarelispor'a yakın hisler beslemememize, sevmemize rağmen Fenerbahçe, Türkiye Kupası yoluna devam eder" diye konuştu. 

Kaynak : Asist Analiz.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER