Trabzonspor'Un Yunan yıldızı Anastasios Bakasetas, Kopenhag deplasmanında oynadığı futbolu golle süslemeyi başardı ve takımını gruplara taşımak adına umutları Trabzon'a taşıyan isim oldu. Başarılı futbolcu karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu ve deplasmanda bulunan sayının kritik olduğunu belirterek kendi sahalarında ve taraftarları önünde gruplara yükseleceklerine inandığını ifade etti.


Kritik bir gol bulduklarını belirten yıldız futbolcu, "Çok kritik anlarda iki gol yedik. İkinci golden sonra iyi bir reaksiyon gösterdiğimizi düşünüyorum. Bundan sonra kendi oyunumuzu oynadığımızı ve kritik bir gol bulduğumuzu düşünüyorum." dedi. 


"Robot değilim"

Kendi performansı hakkında ise Yunan futbolcu, "Robot değilim. Her seferinde aynı performansı gösteremiyor olabilirim ama ne zaman oynarsam oynayayım takımıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Hedefimiz her zaman kazanmak ama bazen istediğimizi ortaya koyamayabiliyoruz." sözlerini dile getirdi.


Takıma inancı tam

Grup aşamasına kalacaklarına olan inancını da dile getiren Bakasetas, "Büyük takımlarda bir sürü lideriniz olur. Bizim takımımızda bu tür birçok futbolcu var. Bu en önemli şeylerden biri. Ben bu takıma sonuna kadar inanıyorum. Önümüzdeki hafta grup aşamasına kalmayı başaracağız. Bütün kalbimizle oynarsak turu geçeceğimizden eminim. Bu takımla birlikte birçok şey başardık." açıklamasını yaptı.

İlgili Haberler