Arda Turan için Legia Varşova iddiası

Medipol Başakşehir'le yollarını ayırdıktan sonra Galatasaray'a döneceği konuşulan ancak transferi gerçekleşmeyen 33 yaşındaki Arda Turan için son iddia Polonya Ligi oldu. Tecrübeli oyuncu için Polonya ekibi Legia Varşova'nın devrede olduğu iddia edilirken, Polonya'da yapılan ankette "Arda Turan Ligin yıldızı olur mu?" sorusu soruldu.

Arda Turan için Legia Varşova iddiası

Süper Lig ekibi Başakşehir ile yollarının ayrılmasının ardından Galatasaray'a dönmesi beklenen ancak Sarı Kırmızılı yönetimin kararıyla transferi gerçekleşmeyen 33 yaşındaki Arda Turan için yeni bir iddia gündeme geldi.

Hala La Liga ekibi Barcelona'nın sözleşmeli oyuncusu durumunda olan Arda Turan ile Polonya ekibi Legia Varşova'nın devrede olduğu iddia edildi.. Henüz ciddi bir gelişme yaşanmadığı ifade edilirken Polonya'da Arda Turan'la ilgili bir anket yapıldı.

Polonyalı futbolseverlere, "Arda Turan, Polonya Ligi'nin yıldızı olur mu?" sorusu soruldu. Polonyalı futbolseverlerin %58'lik kısmı, "Evet, olur" yanıtını verdi. %35'lik kısım, "Hayır, olamaz" cevabını verirken, %7'lik bölüm ise soruyu "Kararsızım" diyerek yanıtladı.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER