Kulüpten para çaldığı için kovulan Forren'den açıklama!

Kulübünün kasasından para çalıp kumara yatırdığı için kovulan Norveç Ligi ekiplerinden Molde'nin stoperi Vegard Forren, futbolu bırakmayı düşünmediğini belirtti.

Kulüpten para çaldığı için kovulan Forren'den açıklama!

Norveç Ligi ekiplerinden Molde'de 'ortak fon' olarak kullanılan kulüp kasasındaki 9.255 euroyu çalarak kuma yatıran ve bu olayın ardından sözleşmesi feshedilen 32 yaşındaki stoper Vegard Forren, yaşananlarla ilgili açıklamada bulundu.

15 yıldır kumar bağımlısı olduğunu ve bundan kurtulmak istediğini dile getiren Forren, 2015 yılında daha önce yardım aldığını fakat işe yaramadığını belirtti.

Norveç ekibi ile sözleşmesinin sona erdirilmesinin belki de işaret olduğunu ve bu nedenle hayatında değişiklikler yapması gerektiğini söyleyen Vegard Forren, Norveç basınına "Futbolu bırakmayacağını ve tekliflere" açık olduğu açıklamasını yaptı.

Vegard Forren açıklamalarını şu sözlerle tamamladı; ''Kumar hastalığından kurtulmak için yardım alıyorum. Bu lanet olası hastalıktan kurtulacağım. Kumar hayatına dair her şeyi arkamda bırakıyorum. Futbolu ise bırakmayacağım. Futbolda daha yapacak çok işim var. Tekliflere açığım.''

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER