Messi, Neymar'ı ağlattı ! O hikaye...

Dünya yıldızı futbolcu Neymar, çıktığı bir televizyon röportajında eski bir hikayesini anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı.

Messi, Neymar'ı ağlattı ! O hikaye...

Brezilya'nın Globo Esporte kanalında röportaj veren genç oyuncu, Lionel Messi ile olan ilişkisini anlatırken epey duygulandı.

Neymar röportajında şu ifadeleri kullandı:

Herkese anlattığım bir hikaye var. Yardıma en çok muhtaç olduğum zamanda, takımdaki o adam, dünyanın en iyisi (Messi) bana kucak açtı.

Benimle konuştu ve dedi ki, "Gel buraya. Kendin olmalısın, Santos'taki gibi kendini mutlu hissetmelisin. Utangaç olma"

"Benden veya bu kulüpten başka birinden sakın çekinme. Biz burada sana yardım etmek için varız."

PSG'ye 222 milyun Euro'luk rekor bedele transfer edilen Sambacı'nın Barça'ya tekrar döneceği konuşuyoru. Neymar'ın Barcelona'da ve oradaki eski takım arkadaşlarıyla sıkı bir bağı bulunuyor.


Zor günler geçirdiğini söyleyen Neymar, "Zordu, çok zordu... Dürüst olmak gerekirse güçlük çektim çünkü Messi'nin Barcelona'daki yeri çok özeldi." dedi.

Neymar transfer olduğunda Lionel Messi ile ego savaşı yaşayacağı düşünülüyordu; fakat Neymar ile Arjantinli yıldızın yakaladığı uyum eleştirileri haksız çıkardı.

2017'de PSG'ye transfer olan Neymar 53 maçta 48 kere fileleri sarstı. Paris'teki süre içinde de ayak kırığı gibi ciddi bir sakatlığı atlattı.

Fransa Ligue 1'de en yakında rakibinin 17 puan önünde lider olan PSG ekibi ligi birkaç senedir domine ediyor.Kaynak:Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER