Galatasaray Basketbol'da yönetim değişikliği!

Galatasaray'da şubeden sorumlu yönetim kurulu üyeleri Erol Özmandıracı ile Ömer Cansever, görevlerini bıraktıklarını duyurdu.

Galatasaray Basketbol'da yönetim değişikliği!

Yeni sezon öncesi belirsizliğin sürdüğü Galatasaray Basketbol şubesinde önemli bir gelişme yaşandı. Şube yöneticileri Erol Özmandıracı ile Ömer Cansever, birlikte yürüttükleri görevden ayrıldıklarını duyurdu.

Görev yaptıkları süreçte imkanlar dahilinde ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını belirten ikili, değişen şartlar, sağlık ve özel sebeplerden dolayı görevi bıraktıklarını ifade ettiler.

Sarı kırmızılı kulüpte yeni sezon öncesinde hem kadın hem de erkek basketbol takımında belirsizlik hakim. Kadın takımının sembol ismi kaptan Işıl Alben ve Tilbe Şenyürek, geçtiğimiz günlerde BOTAŞ'a transfer olmuştu.

Her iki oyuncu da yeni sezon öncesinde yapılan yüzde 40'lık indirim talebini kabul ettiklerini ancak kendileriyle yeni sözleşme konusunda iletişime geçilmediğini açıklamışlardı. Yeni sezonda FIBA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek Galatasaray Doğa Sigorta, teknik ekibin durumu netleştikten sonra transfer çalışmalarına başlayacak.

Ancak koç Ertuğrul Erdoğan ile tekrar anlaşmaya varıldığı duyurulmasına rağmen konu ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

(Kaynak: TRT Spor)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER