banner197

Isaiah Thomas: Hasar Görmedim

Kyrie Irving‘e karşı Cleveland Cavaliers yolcusu olan ancak sakatlığı olduğu gerekçesiyle takasının iptal edilmesi durumuyla karşı karşıya kalan Isaiah Thomas konuştu.

Isaiah Thomas: Hasar Görmedim

‘Hiçbir doktor söylemedi’

Thomas, Hasar görmedim. Geri döndüğümde de aynı oyuncu olacağım. Geri dönmeyeceğime ve bu sakatlığın kariyerimi mahvedecek bir şey olduğuna dair bir gösterge olmamıştı. Herkesin istediği gibi bu sezon o kadar erken geri dönmeyeceğim ama her türlü geri geleceğim ve tekrar aynı oyuncu olacağım. Hiçbir doktor bundan farklı şey söylemedi. Geçen yıl hiç bir doktor bu sakatlığın kariyerime zarar vereceğini söylemedi. Bu durumda ameliyat en iyi seçenek değildi. Mart ayında Karl-Anthony Towns üzerime düştüğünde sakatlığım tekrarlamıştı. Ben yine oynamaya devam ettim ve daha da kötüleşti. Oynayamayacak duruma gelene kadar oynadım” dedi.

New York’ta Özel cerrahi hastanesinde çalışan kalça uzmanı Dr. Bryan Kelly ile temas kurduğunu da söyleyen yıldız oyuncu, “Bana ‘Üst düzeyde oynayan ve harika kariyerleri olan oyuncularda senden daha kötü kalçalar gördüm’ dedi. Şu anda evet sakatım, ama Mayıs’tan bu yana gelişme gösterdim” açıklamasını yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER