banner197

Ahmet Nur Çebi'den bağış kampanyası çağrısı

Siyah Beyazlı kulübün Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, içerisinde bulundukları zor durumdan dolayı bağış kampanyası başlatacaklarını da belirtti.

Ahmet Nur Çebi'den bağış kampanyası çağrısı

Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübü zorluklardan çıkması için tek yolun bağış kampanyası olduğunu ve bunun için çalışmanın tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.

Siyah Beyazlı kulübün başkanı Çebi, "Bu şartlardan çıkabileceğimiz tek yol bağış kampanyası, Beşiktaş'ı Beşiktaşlıdan başka hiçbir şey kurtaramaz. Zaten başkasına ihtiyacımız yok ki. Hazırlıklar bitmek üzere, en kısa sürede huzurlarınıza getireceğiz. Özellikle divan üyelerimizden destek bekliyoruz. Bir lira da bir, bin lira da bir." ifadelerini kullandı.

Sorunları beraber çözeceklerini dile getiren Ahmet Nur Çebi, "Artık biz beraberiz, bu sorunları beraber çözeceğiz. Bütçemize göre harcamalara geleceğiz. Parasal anlamda kıymetli topçulardan değil, yüreği olan, pırlanta gibi çocuklardan oluşturacağız. Birkaç sene içinde muhteşem bir Beşiktaş'ı beraber yapacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: TRT Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER