Beşiktaş Forvet Kararını Verdi ! Ya Benteke ya Gignac ...

Yeni sezonda Cyle Larin dışında hücum hattını komple değiştirmeyi planlayan Siyah-Beyazlı yönetim, bu doğrultuda çalışmalarını hızlandırmıştı.

Beşiktaş Forvet Kararını Verdi ! Ya Benteke ya Gignac ...

Mali olarak küçülmeye gidilmesi sebebiyle ilk etapta bonservisi elinde olan isimler üzerine yoğunlaşan Beşiktaş, Meksika Ligi ekibi Tigres'le 3 yıllık kontratının sonuna gelen Andre-Pierre Gignac'ı gündemine almıştı.

Bedelsiz olması sebebiyle Beşiktaş Yönetimi'nin iştahını kabartan 32 yaşındaki futbolcu Gignac için atağa kalkan Siyah-Beyazlı ekip, tecrübeli isimden menajeri aracılığıyla maaş beklentisini belirlemesini istedi.

Fransız golcü için seneliği 3 milyon Euro'dan 2 yıllık anlaşma düşünen Beşiktaş, deneyimli ismin beklentilerini öğrenip sonrasında harekete geçecek.

AYRILIĞA SICAK BAKIYOR...
Siyah-Beyazlı yönetim forvet transferi konusunda hedefleri arasında yer alan son isim, Christian Benteke olmuştu.

Crystal Palace'ta geçen sezon beklenen performansın altında kalan Belçikalı golcü Benteke için menacerler aracılığıyla gelen teklife olumlu yaklaşan yönetim, kiralama konusuna sıcak baktığını iletti.

Kara Kartal, bu konuda Ada ekibinden gelecek cevabı bekliyor.

Kulübüyle 2020 yılına kadar kontratı bulunan 27 yaşındaki futbolcunun da kariyerine başka bir takımda devam etmeye sıcak baktığı konuşuluyor.
Kaynak:Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER