Beşiktaş'ın gizli gündemi: Malezyalılara satılıyoruz!

''Beşiktaş markası satılığa çıkarsa, Beşiktaş taraftarı alır. Çıkarırlar, basıp parayı alırlar'' sözleri siyah beyazlı camiada tedirginlik yarattı.

Beşiktaş'ın gizli gündemi: Malezyalılara satılıyoruz!

Sürpriz bir şekilde ortaya atılan, “Beşiktaş markası satılığa çıkarsa, Beşiktaş taraftarı alır. Çıkarırlar, basıp parayı alırlar” iddiası camiayı tedirgin etti… Bu sözlerin Başkan Fikret Orman ve siyasete yakın bir isim tarafından dillendirilmesi üzerine camiada, “bu sözü, ‘bi deli kuyuya taş attı’ diye yorumlayamayız” konuşmaları başladı.

Durup dururken ortaya atılan bu iddia ise camiada bir süredir alttan alta konuşulan, ''Beşiktaş, Malezyalılara satılıyor'' iddiası için “acaba mı?” denilmesine neden oldu. Sürekli Çin ve Uzakdoğu derken Başkan Fikret Orman’ın kısa süre önce Malezya’ya giderek üst düzey görüşmelerde bulunmasından sonra bu iddialar dillendiriliyordu.

Fikret Orman’a muhalif olan isimlerse Mayıs ayında yapılacak kongreyi işaret ederek, “Orman karşısına başka aday çıkmasın diye korkutmak için bu dedikoduları çıkartıyor” yorumlarını yaparak Başkan Orman'ı hedef gösterdiler.Kaynak:Fotospor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER