banner197

Beşiktaş'ta çare loca olacak

Futbol takımına olan borçlar konusundaki sıkıntıları aşarak, Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) UEFA lisansı için gerekli evrakları göndermeye çalışan Beşiktaş Yönetimi, görüşme halinde olduğu finans kuruluşlarına loca gelirlerini teminat gösterecek.

Beşiktaş'ta çare loca olacak

Vodafone Park'taki lüks locaları geçtiğimiz günlerde yeniden üç senelik satışa çıkartan siyah-beyazlılar şu ana kadar yaptığı loca satışlarından elde edeceği geliri, finans kuruluşlarına teminat olarak bildirecek. Cuma gününe kadar sorun yaşadığı futbolcuların ödemelerini yaparak, gerekli evrakları TFF'ye verecek olan siyah-beyazlı yönetim, bir sonraki denetimde de aynı sorunları yaşamamak için şimdiden önlem alacak.

Başkan Fikret Orman ve yöneticiler başta olmak üzere camianın birçok ileri gelen isminin satın alacağı locaları teminat gösterecek Beşiktaş Yönetimi, ödemelerin bir kısmını nakit, bir kısmını ise çek ve senetle yapacak. Kısa süre içinde teknik heyet ve tüm takımdan borçsuzluk kağıdı alacak olan siyah-beyazlı yönetim, bu sıkıntıyı aşabilmek için, TFF'den ek süre talep etmişti.

Beşiktaş Yönetimi ilk olarak Gökhan Töre, Tolga Zengin, Gary Medel, Domagoj Vida, Ricardo Quaresma, Loris Karius ve Jeremain Lens gibi isimlerle mutabakat sağlayacak. Siyah-beyazlı yönetimle köprüleri atan Gökhan Töre geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 9 aydır maaş alamadığını ifade etmişti.Kaynak:Milliyet

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2019, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER