banner197

Beşiktaş'ta Talisca depremi !

Anderson Talisca, Beşiktaş'tan Aldığının 2 Katını İstedi Beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen Anderson Talisca, yeni sezonda siyah-beyazlı kulüpten maaşının 2 katını istedi.

Beşiktaş'ta Talisca depremi !

Beşiktaş Transfer Komitesi yeni dönem için çalışmalara başladı. Başkan Fikret Orman, Transfer Komitesi ve Asbaşkan Umut Güner, siyah beyazlı takımın oyuncularının kulüpleri ile tek tek görüştü.

ZAM İSTİYOR

Fikret OrmanBenfica Kulübü ile her konuda anlaşıp 2 milyon kiralama bedeli konusunda anlaştı ama Talisca, hiç kimsenin beklemediği bir hareket yaptı. Talisca her iki kulübün anlaşmasına rağmen geçen yıl 1 milyon 500 bin euro aldığını belirterek bu sezon takımında şampiyon olmasıyla kendisine zam yapılmasını istedi.

"GEÇEN SEZON ALDIĞIM PARANIN EN AZ İKİ KATINI İSTERİM"

Menajeri aracılığı ile kulübe başvuran Talisca "Geçen yıl kulübün yapılanma dönemiydi ikna oldum. Fakat bu sezon şampiyon olduk ve ben de haklı olarak maaşıma zam isterim. Geçen sezon aldığım paranın en az 2 katını, 3,5 milyon euro isterim" dedi.

YÖNETİM SÜRE İSTEDİ

Siyah beyazlı kulübün yöneticileri ise rakamı çok yüksek bulduklarını belirterek zam yapacaklarını fakat 3,5 milyon Euro verme ihtimallerini çok zor olduğunu ileri sürerek takım içindeki dengeleri koruyacaklarını açıkladılar.

Beşiktaş yönetimi önümüzdeki günlerde Talisca'nın menajeri ile bir araya gelerek orta yolu bulacaklarını belirtirken süre istediler.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER