Beşiktaş transfer komitesinde stratejik hata

Türkiye'nin ilk ulusal radyosu olan Radyospor'da Doğru Tektir programını sunan ve antrenör kimliği ile tanınan Semih Sezerli, Beşiktaş transfer komitesinin yapmış olduğu hatayı kaleme aldı.

Beşiktaş transfer komitesinde stratejik hata

Başarılı antrenör Semih Sezerli'nin sadece sporundibi.com için kaleme aldığı yazıda genç antrenör Beşiktaş'ın transfer komitesinin yapmış olduğu stratejik hatayı açıklıyor. Semih Sezerli, Aboubakar transferindeki stratejik hatayı ve Eto'o transferindeki şu an gelinen noktayı da yazısında belirtti. 

İşte Semih Sezer'linin sporundibi.com takipçileri için kaleme aldığı yazı;

''Aboubakar'ın atamadığı basit goller gibi nadir attığı ilginç goller de tartışma konusu.Kötü oyuncu mu değil.Aldığı parayı hakediyor mu şuan için hayır.Benim için asıl merak konusu; Aboubakar'ın bu tarihlerde Afrika Kupasına gideceği bir süre olmayacağı devre arasında mı belli oldu? Ciddi ücrete diğer emsalleri ile kıyaslanamaz bir oyuncu getiriyorsun ve üstelik bu oyuncu kiralık ise bu hesaplamalar çoktan yapılmalıydı.Bir santrafor alınmaya çalışılmasının sebebinin sadece Aboubakar'ın bekleneni verememiş olması olmadığını biliyoruz. Gelelim Etoo konusuna.. Etoo olacak gibiyken sanki ibre olumsuza dönüyor ve başka bir santrafor bakılması konusunda bir telaş başladı. Umarım kısa süre içerisinde netleşir çünkü araya sürpriz şekilde Başakşehir'de girdi. Eğer santrafor alınmazsa bir süre sezonun ilk yarısını formsuz geçiren Cenk ile başbaşa kalınacak..''

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2017, 10:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER