Burak Yılmaz'dan Şenol Güneş'e ŞOK telefon !

Çin Ligi'nde B. Guoan forması giyen Burak Yılmaz, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i aradı, "Türkiye'ye dönmek istiyorum. Kulübümü ikna ederseniz Beşiktaş'ta oynarım." dedi.

Burak Yılmaz'dan Şenol Güneş'e ŞOK telefon !

Mario Gomez, Beşiktaş'a dönmeyeceğini açıkladı... Başkan Fikret Orman, İngiltere'ye giderek Wilfried Bony ve Loic Remy için kulüpleri M.City ve Chelsea'yi ikna etmeye çalıştı. Pek de başarılı olamadı. Fernando Llorente, Bas Dost, Eren Derdiyok başta olmak üzere pek çok isim de Beşiktaş'ın listesinde...

SÜRPRİZ TELEFON

Şenol Güneş ise gelecek sezon hangi forvet oyuncusu ile çalışacağını bilmediği için gerilmiş durumda. Tam da bu dönemde tecrübeli teknik adama sürpriz bir telefon geldi. Şampiyonluk geldiği günlerde basının karşısına çıkan ve Çin'de oynayan eski oyuncusu Burak Yılmaz'ın kendisine, "mutsuz olduğunu" söyleyen Güneş, milli takımın santrforundan bir kez daha telefon aldı.

"BEŞİKTAŞ'TA OYNARIM"

Trabzonspor'da kendisinin yeniden doğmasını sağlayan ve şu an Çin Liginin Beijing Guoan takkımında formaya giyen ve ŞenolGüneş'i arayan Burak Yılmaz, Türkiye'ye dönmek istediğini, Beşiktaş'ın formasını giydiği Pekin ekibini ikna etmesi durumunda düşünmeden siyah-beyazlı formayı giyeceğini aktardı. Bugün Beşiktaş'ın Avusturya'daki kampına katılacak olan Orman'ın getireceği isimleri Güneş'e sunacağı, Güneş'in de Burak'la ilgili fikrini Başkan'la paylaşacağı gelen bilgiler arasında.

Kaynak : Fotospor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER