Çakır isyanı

Cüneyt Çakır’ın kararları Beşiktaşlıları çıldırttı. İkinci golde kaldırılmayan ofsayt, Atiba’nın sakatlandığı pozisyonda Holmen’e çıkmayan kırmızı ve Tosic’e verilen sarı, yönetimin tepkisini çekti. Çakır’a Taraftar da ateş püskürdü.. .

Çakır isyanı
Cüneyt Çakır’ın kararları Beşiktaşlı taraftarları  çıldırttı. İkinci golde kaldırılmayan ofsayt, Atiba’nın sakatlandığı pozisyonda Holmen’e çıkmayan kırmızı ve Tosic’e verilen sarı, yönetimin tepkisini çekti. Çakır’a Taraftar da ateş püskürdü.
Başakşehir karşılaşmasının ardından Beşiktaşlı yöneticilerden hakem  Çakır'ın kararları için eleştiri geldi. Beşiktaşlı idareciler, ev sahibi takımın attığı 2. golde Visca'nın ofsaytta olduğunu dile getirdiler. 45. dakikada da Holmen'in Atiba'yı sakatlamasına rağmen hiçbir kart görmemesine isyan ettiler. Ayrıca Visca'nın Tosic'in müdahalesiyle yere kalmasının ardından  Tosic'e gösterilen sarı kartın da çok ağır olduğu görüşünde birleşildi. Hakem Çakır'a tepkiler bu kadarla da sınırla kalmadı. İşte siyah-beyazlı taraftarlar sosyal medyada hakem Çakır'ın kararları için yaptığı yorumlardan bazıları:

'BAŞAKŞEHİRLİ OYUNCU'
-Quaresmanin pozisyonunda avantaj oynatmayip oyunu durdurmak Cüneyt Çakır'ın ne kadar kotu bir hakem olduğunun kanıtı" @alphan_coskuner
-Yenik de olsak fark atıyor da olsak Cüneyt Çakır'dan nefret ediyorum... @travisandtyler
-Bu maç baştan aşağı eyyam kokuyor. Bunun başka izahı yok. Cüneyt Çakır @yoldasmandela
-Başakşehirli futbolcu Cüneyt Çakır bugün formunun zirvesinde @BYurtbas
.
.
Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2017, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER