Domagoj Vida'nın futbol özlemi!

Beşiktaş Hırvat oyuncusu Domagoj Vida, koronavirüs tedbirleri kapsamında futbola verilen arada maçları, taraftarları, heyecanı, antrenmanları ve yarışmayı çok özlediğini söyledi.

Domagoj Vida'nın futbol özlemi!

Beşiktaş'ın başarılı stoperDomagoj Vida, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında futbola verilen arada günlerini evinde geçiriyor.

Sosyal medya hesabından Beşiktaş ve Hırvatistan Milli Takımında oynarken çıktığı maçlardan kolaj yaptığı görüntüyü paylaşan 30 yaşındaki futbolcu, mesajında futbola duyduğu özlemini dile getirerek, "Maçları, taraftarları, heyecanı, antrenmanı ve yarışmayı... Bunların hepsini çok özledim. Her şeyden çok da Hırvatistan Milli Takım ve Beşiktaş formalarını giydiğimde, sadece kendimiz için değil takım arkadaşlarımız ve tutkulu taraftarlarımız için de oynadığımızda yaşadığım birliktelik duygusunu özledim. Fakat sabırlı ve akıllı olalım, sorumlu davranalım. Emin olun ki yeniden futbolun keyfini çıkaracağımız günler gelecek. Hepiniz kendinize iyi bakın! Evde kal" ifadelerini kullandı.

Kaynak:İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER