Emre Kocadağ'dan Dorukhan Toköz ve Sergen Yalçın açıklaması!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın Asbaşkanı Emre Kocadağ, Dorukhan Toköz ve teknik direktör Sergen Yalçın hakkında açıklamalarda bulundu.

Emre Kocadağ'dan Dorukhan Toköz ve Sergen Yalçın açıklaması!

A Spor'a konuşan Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ın asbaşkanı Emre Kocadağ; "Dorukhan Toköz ve menajeriyle görüştük. Dorukhan bize Türkiye'de başka bir takımda oynamak istemediğini söyledi. Beşiktaş'ta devam etmek istediğini düşünüyorum. Söylemine inanıyoruz. Bu hafta ya da önümüzdeki hafta olumlu-olumsuz bu konuyu kapamayı düşünüyoruz. Kendisi ve Beşiktaş için hayırlısı neyse o olsun. Şartlarımız uyarsa, onun da gönlü Beşiktaş'ta atmaya devam ederse, Dorukhan bizimle devam edecektir" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı teknik direktör Sergen Yalçın ile ilgili soruya ise Kocadağ şu yanıtı verdi;

"Sergen Yalçın'a olan inancımız hiçbir zaman değişmedi. Sergen Hoca ile ilk anlaştığmız noktada neysek bugün de farklı bir noktada değiliz. Birlikte uzun yıllar bir şeyler yapalım fikrindeydik. Sergen Yalçın ile uzun vadeli planlarımız var. Bu doğrultuda atılımlarımızı ve planlarımız gerçekleştiriyoruz. Bu tarz şeyleri konuşup konsantrasyonumuzu bozmuyoruz. Karşılıklı bir soru işaretimiz yok. Sergen Yalçın'ın başkan ve yönetimle de çok yakın ilişkisi var"

Hakem hatalarıyla ilgili soruyu yanıtlayan Emre Kocadağ "Kulübümüz, hakem hatalarından dolayı çok şampiyonluklar kaybetti. Geçen sene de mağdur olduğumuz maçlar vardı. Bize yapılan hatalar herkesin malumu. Fenerbahçe derbisinde hakemin yönetimini beğenmediğimizi, maçtan sonra da ifade ettik. İki tarafa da yapılan hatalar olduğunu söyledik. Ama terazi Beşiktaş'tan yana. Derbide Beşiktaş aleyhine daha fazla hata yapıldı. Fenerbahçe maçında ciddi hatalara maruz kaldık. Fenerbahçe'yi hakemin kararlarına rağmen 10 kişiyle yendik" şeklinde konuştu.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER