FIFA'dan Beşiktaş ve Karius açıklaması! İngilizler duyurdu

Karius'un alacakları nedeniyle Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet ettiği iddia edilmişti. Bir FIFA sözcüsü Karius'un Beşiktaş hakkında başvuruda bulunduğunu doğruladı.

FIFA'dan Beşiktaş ve Karius açıklaması! İngilizler duyurdu

Beşiktaş'ın Liverpool'dan kiraladığı Alman kaleci Loris Karius'un 4 aylık alacağı nedeniyle kulübü FIFA'ya şikayet ettiği iddiası deprem etkisi yaratmıştı. Konyaspor maçında ıslıklanan Loris Karius hakkında yaşanan bu gelişme hakkında İngiliz basınında flaş bir haber yayınlandı.
 
The Telegraph'ın haberine göre bir FIFA sözcüsü Karius'un alacakları nedeniyle Beşiktaş hakkında başvuruda bulunduğunu doğruladı. FIFA sözcüsü açıklamasında "Loris Karius'un Beşiktaş'a karşı hak talebinde bulunduğunu doğrulayabiliriz. Konu şu anda araştırılıyor ve sonuç olarak daha fazla yorum yapamayız." dedi.

Haberde Beşiktaş'ın Karius'a 1 milyon pound civarında borcu olduğu vurgulanırken, kulübüyle anlaşmazlık içinde olduğu bildirildi. Şenol Güneş'in Karius için yaptığı "Motivasyondan yoksun" açıklamasına yer verilirken, konuyu FIFA'nın çözeceği ifade edildi.

LİVERPOOL'UN KARİUS İÇİN KARARI


Öte yandan ESPN'nin haberine göre Liverpool yönetimi 2 yıllığına Beşiktaş'a kiraladığı kaleci Karius'u sözleşmesi bitmeden geri almak istemiyor. Jurgen Klopp'un da bu konuda kesin kararlı olduğu ve Karius'un bu aşamada takıma dönmesi halinde hiç forma şansı bulamayı daha da geriye gideceğini düşünüyor.

Kaynak:Futbol Arena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER