Fikret Orman'dan ezeli rakibe gönderme

UEFA Avrupa Ligi'nde Olympiakos ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, maç öncesi açıklamalarda bulundu...

Fikret Orman'dan ezeli rakibe gönderme

UEFA Avrupa Ligi son 16 Turu İlk Maçına Olympiakos deplasmanına çıkacak olan Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman, önemli maç öncesi NTV Spor'un sorularını yanıtladı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Yunanistan'da Türkiye'den gelen Rumların kurduğu bir spor tesisini ziyaret etti. UEFA Avrupa Ligi'nde Olympaikos eşleşmesini değerlendiren Fikret Orman, "Olympiakos ile erken karşılaştık. Daha ileriki turlarda kozlarımızı paylaşmayı bekliyorduk. Olympiakos karşısında kolay lokma olmadığımızı göstereceğiz." ifadelerine yer verdi


Ezeli rakibi ve ebedi dostu olan Fenerbahçe'ye göndermede bulunan Beşiktaş'ın Başkanı Fikret Orman, "Olympiakos, Yunanistan'ın en iyi kulüplerinden birisi. Onlar tabii ki kendi evlerinde kazanmak isteyecekler. Şimdi Olympiakos için Yunanistan'ın Fenerbahçe'si diyorlar. O zaman daha da motive olalım." dedi.

Spor Toto Süper Lig'deki gidişata değinen Fikret Orman, "Süper Lig'de daha 11 maçta ve 33 puan var. Zor bir sezon oluyor. Şu anda Avrupa'ya konsantre olduk." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER