Fikret Orman'dan Talisca İçin Olay Sözler ! Oğuzhan ve Transfer Müjdesi !

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Orman transfer konusunda çarpıcı sözler söyledi. Talisca'yıı eleştiren Orman, Oğuzhan Özyakup konusunda ise müjdeyi verdi.

Fikret Orman'dan Talisca İçin Olay Sözler ! Oğuzhan ve Transfer Müjdesi !

Yayıncı kuruluş beIN Sports'a konuşan Beşiktaş başkanı Fikret Orman'ın açıklamalarından bir kısmı şu şekilde;


FİKRET ORMAN'DAN RAKİPLERE FFP GÖNDERMESİ

Beşiktaş'ın mali durumu 3 rakibimizden de iyi. Gördüğünüz gibi onlar UEFA tarafından görüşmeye çağrılıyor ama Beşiktaş'ın böyle bir durumu yok. Bize de 'Başkanım git Ronaldo'yu al' diyorlar. Bunu alabilme potansiyelini taraftarın görmesi güzel ama döviz konusunda problem yaşayacağımız kesin. Taraftarın ayağının yere basması lazım.

TALİSCA İÇİN OLAY SÖZLER,OĞUZHAN MÜJDESİ

Talisca hayatı para üzerine kurulmuş bir insan. Oğuzhan imzaladı. Zaten imzalıydı, ben de imzaladım, yakında KAP'a bildiririz. Geçen sene performansından memnun değildik, bu sene daha iyi şeyler bekliyoruz ondan.

FERNANDES BEŞİKTAŞ'A DÖNÜYOR MU ?

Fernandes gelmek istiyor. Gidiş şeklinden memnun değildim ama bir insan hatasını kabul ediyorsa, ikinci şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Quaresma'da yaptık, iyi oldu. Manuel ile ilgili taraftarın bir isteği var, bir konuşmam lazım.

AKBABA, TÜRÜÇ VE ATİBA AÇIKLAMASI

Emre Akbaba ve Deniz Türüç'ün kulüplerinin büyük beklentileri var, bu yüzden şu anda gündemimizde değiller. Atiba 1 sene daha oynamak istiyor, biz de önerdik. Eğer daha iyi kontrat bulursa, o kendisinin bileceği iş.

3 MİSLİNİ ALDI

Bir santrafor arayışımız elbette var. Demba Ba'yı istedik, kontrat da önerdik.  Fakat; Çin'den çok uçuk, bizim önerdiğimizin 3 misli fazlasını aldı. Demba Ba çok iyi bir çocuk, bu konuda ayıp edildi. Biz istediğimiz için Göztepe'ye gitti, olur verdik de gitti.

ABOUBAKAR KONUSUNDA GERÇEKLER VAR


Vincent Aboubakar ile ilgili gerçekler var. Geçen sene de o gerçekler vardı. Biz neyi, ne için yaptığımızı çok iyi biliyoruz. Herkes kendi işini yapsın.

TRABZON GÖNDERİRSE DÜŞÜNÜRÜZ

Burak Yılmaz şu anda Trabzonspor'un oyuncusu. Bildiğim kadarıyla Trabzonspor, Burak'ı bonservis bedeli ödeyerek aldı. Burak'ın çok iyi kontratı var. Burak'ı ben şöyle nitelendirdim; Burak, çok iyi bir Beşiktaşlı, babası ve ailesiyle de görüşüyorum. Burak, çok iyi bir Beşiktaşlı olduğu için sahip çıktım. Trabzonspor, bizim dost camiamız. Ben Burak'ı Beşiktaş'a transfer etmek için değerlendirmiyorum.

GOMEZ KONUSU

Erdal Torunoğulları'na, "Kendini basında sihirbaz gibi gösteriyorsun ama görevlendirmeleri ben yapıyorum, seni transfer görüşmesine ben gönderiyorum, yok öyle bir olay" dedim. Mario Gomez, Beşiktaş'a gelirken bir senaryoyla gelmişti. O senaryoyu uyguladı ve gitti.

NE DERDİM OLABİLİR ?

Ali Koç bizimle aynı dili konuşan bir başkan. Bizim düşmanlığımız yok, rekabetimiz sahada. Bunu kavgaya dönüştürmek doğru deği. Benim Fenerbahçe ile ne derdim olabilir? Benim en yakın arkadaşlarım Fenerbahçelidir. Ercan Saatçi benim çok yakın arkadaşımdır, çok iyi Fenerbahçelidir. Fenerbahçe'yle rekabetimiz sahada olacak. Ali Bey'in babası Rahmi Bey bizim çok sevgili büyüğümüzdür, divan kurulu üyemizdir. Hatta Ali Bey başkan seçildikten sonra Rahmi Bey'e mektup yazdım tebrik için.

SARICA VER REÇBER SÖZLERİ

Ufuk Sarıca'yla 1 yıllık sözleşmemiz var. Yeni formalarımız da bayramdan sonra çıkacak. Temmuz ayının ilk haftası başlayacak. Serkan Reçber'in görev tanımı ise; scout - altyapı. Transferde yönetim karar verecek. Ümraniye'ye güzel bir akademi kuracağız. A Takım ile bağlantısı yok! 'Şenol Hoca’nın başına geldi' dediler fakat böyle bir şey yok.

DAHA İDDİALI BİR BEŞİKTAŞ OLACAK

Bu sene herkesten daha iddialı bir Beşiktaş olacak. Kombinelerimiz çıktığı anda tükendi, taraftarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bize inanan bir taraftarımız var. Hedefimiz Bakü'de kupayı kaldırmak. Herkese iyi bayramlar diliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER