KALIYOR MU GİDİYOR MU ?

KALIYOR MU GİDİYOR MU ?
Gomez bitti, bitiyorBeşiktaş, geçen sezon Fiorentina'dan kiraladığı Alman oyuncu Mario Gomez'in transferini sonuçlandırmak üzere! Süper ligde gol kralı olarak Beşiktaş'ın şampiyonluğunda büyük rol oynayan Gomez, EURO 2016'dan sonra kendisini Beşiktaşlı yapacak olan sözleşmeye imza atacak.Geçtiğimiz sezonun başında Fiorentina'dan satın alma opsiyonuyla kiralanan Mario Gomez, Beşiktaş'ta eski günlerine geri döndü. Süper ligde gol krallığına ulaşan dev golcü, kariyerinin en verimli sezonunu geçirdğini söyledi.

Sözleşmesindeki "Nisan ayının sonuna kadar Beşiktaş'ta kalmaya karar verirse, Beşiktaş, Fiorentina'ya 1.000€ bonservis bedeli ödeyecek." opsiyonunu o dönemde İstanbul'da yaşanan terör olaylarından dolayı kullanmayan milli futbolcu, Beşiktaş'ta devam etmek istediğini yetkililere bildirdi.

Gomez'in bu davranışına sevinen yöneticiler, yabancı golcü arayışını da dondurdu.Önümüzdeki günlerde tekrar Fiorentina'yla görüşecek olan Beşiktaşlı yöneticilerin, bu transferi sonuçlandırmasına kesin gözüyle bakılıyor.SPORUNDİBİ ÖZEL HABER/Serdar Bilican
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2016, 01:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER