MANOEL MESSİAS'A ONAY

Tranfer sezonunun kapanmasına sayılı saatler kala çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, stoper transferi için düşünülen Manoel Messias için olumlu rapor verdi.

MANOEL MESSİAS'A ONAY

Cruzeiro kulübü ile pazarlıklara başlayan Siyah-Beyazlılar, istenen 5 milyon Euro’da indirim yapılması halinde işi bitirecek Transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala önce Anderson Talisca ardından da Vincent Aboubakar bombalarını patlatan Beşiktaş, ayağını gazdan çekmiyor... Samir Nasri transferini de açıklaması beklenen Siyah-Beyazlılar’da stoper konusunda Manoel Messias için ciddi adımlar atılıyor. Porto’nun 10 milyon Euro istemesi nedeniyle Martins İndi’den vazgeçen Kartal’ın, şu anda altyapı sorumlusu olan Gökhan Keskin’in scout ekibinin başında olduğu dönemde olumlu rapor verdiği Cruzeiro’nun savunmacısı için girişimlerini hızlandırdı. Başkan Fikret Orman’ın, Gökhan Keskin ile tekrar görüşüp Messias için ve listede bulunan Valencia’nın Tunuslu stoperi Aymen Abdennour hakkında bilgi aldığı kaydedildi. 

Keskin’in başkana verdiği raporda “Messias, Şenol Hoca’nın aradığı özelliklere sahip, çabuk ve sert. Üst düzey bir oyuncu. Abdennour da aynı özelliklere sahip ancak o dönem gittiğimizde çok sık sakatlandığını duymuştuk. Şimdi iyi oynuyor ama riski var karar sizin” dediği öğrenildi. Bu nedenle yönetimin Messias ismi üzerinde durduğu ve bonservis pazarlığı yaptığı Brezilya ekibinin 5 milyon Euro fiyat biçtiği, Beşiktaş’ın ise rakamı fazla bulup indirmeye çalıştığı ifade edildi. Teknik direktör Şenol Güneş’in de Messias’a onay verdiği kaydedildi.

Habertürk

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2016, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER