Pancu'nun kariyer hayali Beşiktaş ile Avrupa finali

Teknik adamlık kariyerine Romanya'da devam eden Beşiktaş'ın eski oyuncusu Pancu, kariyer hedefinin Beşiktaş ile Avrupa kupalarında final oynamak olduğunu söyledi.

Pancu'nun kariyer hayali Beşiktaş ile Avrupa finali

Beşiktaş tarafının kendisine  "Kadıköy Panteri" lakabı taktığı Daniel Gabriel Pancu, şu sıralar teknik direktörlük kariyerine Romanya 1. Lig'i ekiplerinden CS Municipal Studenţesc Iaşi'yi çalıştırarak devam ediyor. Bunun yanında Rumen çalıştırıcı, bir gün hayalinin Beşiktaş'ı çalıştırmak olduğunu ve siyah beyazlı takımla Avrupa kupalarında final oynamayı hedeflediğini ve bu hayalini gerçekleştirmek istediğini söyledi.

Gazeta Sporturilor'a özel bir röportaj veren 43 yaşındaki Pancu, şu an için biraz karmaşık ve zor olsa da hedefinin Beşiktaş ile Avrupa finali oynamayı çok istediğini ifade etti.

Pancu, "Bir teknik direktör olarak neyi hedefliyorsunuz? Teknik adamlığınızın da futbolcuğunuz kadar başarılı olacağını düşünüyormusunuz? Yokse bu abartılı bir hedef mi olur" sorusuna "Teknik direktör olarak Beşiktaş ile Avrupa kupalarında final oynamayı hedefliyorum." diyerek sözlerine ekledi.

Kaynak: Goal.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER