Q7'den Fenerbahçe açıklaması

Süper Lig ekibi Beşiktaş'ta forma giyen Ricardo Quaresma, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu...

Q7'den Fenerbahçe açıklaması

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden lider Beşiktaş'ta forma giyen Portekizli dünya yıldızı Rcardo Quaresma, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu... Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz aylarda yaptığı, ''Quaresma bize gelmek istedi'' şeklindeki açıklamalarına bugüne kadarki en net cevabı verdi ve ''Kimse beni para ile satın alamaz, hele Fenerbahçe asla!'' dedi.

İşte Ricardo Quaresma'nın kulüp dergisine yaptığı açıklamalar;

-HER DAİM ÖZEL ÇALIŞMALAR YAPIYORUM-


"En iyi biz oynuyoruz, bunu Türkiye'deki herkes görüyor. Çok büyük bir aksilik olmazsa bu sezon üçüncü yıldızımızı takacağız. Önceleri serbest vuruşlarda bu kadar etkili değildim. Ölü topları doğru ve etkili kullanarak bir maçın kaderiyle oynayabilir, üç puanı evinize götürebilirsiniz. Bu yüzden her daim özel çalışmalar yapıyorum. Genç oyuncular gelip sizi geçebilir. Bundan hiç hoşlanmam. Bu yüzden antrenman bitse bile ben çalışmaya devam ederim."

-KİMSE BENİ PARA İLE SATIN ALAMAZ HELE FENERBAHÇE ASLA-

"Türkiye'de sadece  Beşiktaş'ta oynarım. Birgün  Beşiktaş beni istemezse  Türkiye'den ayrılırım ve kariyerime başka bir memlekette devam ederim. Çünkü  Beşiktaş ile derin bağlarım var. Beni para ile satın alamaz kimse. Hele  Fenerbahçe? Asla.Sol ayağıma çok güvenmiyorum. Rabona yapmamın sebebi bu. Herkes estetik göründüğü için öyle vurduğumu sanıyor ama doğrusu sağ ayağımla daha iyi vurabilmemdendir. Pratik sebeplerden Rab

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER