Roman Neustadter’den Beşiktaş'a açık kapı!

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş için ezeli rakibi Fenerbahçe'nin defansından bir transfer iddiası ortaya çıktı.

Roman Neustadter’den Beşiktaş'a açık kapı!

Yeni sezon transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş için ezeli rakibi Fenerbahçe'nin defansından bir transfer iddiası ortaya çıktı. Roman Neustadter'in, büyük ihtimalle Beşiktaş'ta oynayacağını söyleyerek kendisine gelen teklifleri beklemeye aldığı öğrenildi.

3 sezon Fenerbahçe’de oynadıktan sonra sözleşmesi sona eren tecrübeli Rus futbolcu Roman Neustadter’in, büyük ihtimalle Beşiktaş’ta oynayacağını söylediği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'nin tecrübeli defansı Neustadter’in İstanbul’daki yakın çevresine, Abdullah Avcı’nın M.Başakşehir’i çalıştırdığı dönemde kendisiyle çalışmak istediğini ve sezon sonu için anlaştıklarını söyleyerek ‘Abdullah Avcı beni M.Başakşehir’e istiyordu, hatta kendisiyle her konuda anlaşmıştık. Şimdi Beşiktaş’ın teknik direktörü oldu ve ben de büyük ihtimalle Beşiktaş’a gideceğim. Menajerim bir kaç gün içinde Beşiktaş yönetimi ile görüşüp bu transferi olumlu veya olumsuz kesin sonuca bağlayacak. Abdullah Avcı’nın benimle çalışmak istemesi gurur verici. Rusya’dan ve Almanya’dan gelen tüm teklifleri şu an için askıya aldım. Bir kaç güne durumum belli olur’ dediği bildirildi.

Kaynak: Sözcü

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER