banner197

YA BEŞİKTAŞ'I YA AİLENİ SEÇERSİN

Kadro dışı kalan Arjantinli “Eşim, İstanbul’daki bombalama olayları ve darbe teşebbüsünden çok etkilendi. Artık Türkiye’de kalamayız” dedi.

YA BEŞİKTAŞ'I YA AİLENİ SEÇERSİN

BEŞİKTAŞ ile ipleri koparan ve Avusturya kampını bırakıp İstanbul’a dönen Sosa’nın bu kararı almasında hayat arkadaşının rol oynadığı ortaya çıktı... Teknik Direktör Şenol Güneş’in, mazeretler ortaya sürerek idmanlara çıkmaması nedeniyle kadro dışı bıraktığı Arjantinli yıldızın, takım arkadaşlarına dert yandığı ve “Eşim uzun süredir şikayetçi. İstanbul’da kalmak istemiyor” dediği öğrenildi.

KOLAYLIK BEKLİYOR

Yönetimin kendisi için her türlü fedakarlığı yaptığını ifade eden Sosa, bonservisinde indirim beklediğini ve rakamın en iyi seviyede 3 milyon Euro’ya kadar indirilmesi gerektiğini ifade ederek şunları söyledi...◊ Yönetimin benim için yaptıkları ortada, onlar hep yanımda oldu. Fakat benim için istenilen bonservis ücreti yüksek. Takımın şampiyon olması için ben de büyük fedakarlıklar yaptım.

İKNA EDEMEDİM

Yönetimden gereken yardımı yapmasını istiyorum. Bonservisimde indirim istemeye hakkım var. 3 milyon Euro makul rakam. Eşim, İstanbul’daki bombalama olaylarının ardından yaşanan darbe teşebbüsünden çok etkilendi.◊ Kendisini ikna etmek ve burada kalmak için çok çaba sarfettim. Ama hayat arkadaşım, “Ya ben, ya da Beşiktaş. Ailen ile Beşiktaş arasında tercih yapacaksın” dedi. Bu aşamada, siyah beyazlı formayı giymem imkansız.  

Kaynak : HürriyetGüncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER