Beşiktaş ara transfer çalışmalarına hızla devam ediyor.

Beşiktaş'a 19'luk genç yıldız! Beşiktaş'a 19'luk genç yıldız!

Golcü oyuncu Aboıbakar gece yarısı Beşiktaş için İstanbul'a geldi.

Defansa da takviyede bulunmak isteyen siyah beyazlılar, Fransız takımı Reims’ten Andreaw Gravillon’u satın alma opsiyonlu kiralamak için temas halinde oluğu iddia edildi. Guadeloupe Milli Takımın dormasını da terleten futbolcu, sezon başında İnter’den Reims’e 3 milyon Euro karşılığında gelmişti.

Rusya Ligi takımı Lokomotiv Moskova’dan orta saha oyuncusu Dmitri Barinov’u transfer etmek için de girişim halinde olan yetkililer, son olarak teklifini yeniledi. Pazarlıklara 1 milyon Euro’dan başlayan Beşiktaş, son olarak teklifini 2 milyon Euro'ya kadar çıkardı. Moskova temsilcisinin ise 6 milyon Euro’dan başlayan pazarlıklarda en son 4 milyon Euro’ya düştüğü ifad edildi. Barinov’un menajeri vasıtası ile Beşiktaş’a olumlu baktığı ve takımların anlaşmaya varmsını beklediği kaydedildi.

Hatayspor’da ortaya koydupu  performansından Al-Arabi’nin, oradan da Al-Shabab’in yoluu tutan Aaron Boupendza, menajeri vasıtasıyla Beşiktaş’a haber yollamıştı. Gabonlu kanat oyuncusu için Şenol Güneş’in onayının ardından yöneticiler, Arap takımı ile görüşmelerini başlattı. Siyah beyazlıların, 8 milyon Euro değerinde olan futbolcu için satın alma opsiyonlu kiralama fikrinde olduğu ifade edildi.