Beşiktaş'ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal'dan kötü haber geldi. Tecrübeli oyuncu ile ilgili olarak açıklama yapan siyah beyazlılar, Ghezzal'ın sağ ayak tabanında hissettiği ağrı nedeni ile MR görüntülemesi yapıldığı ve tarak kemiği-parmak bileşkesi eklem kapsülünde (plantar plate) gerilme ve kısmi yırtık saptanmış olduğunu duyurdu.

Beşiktaş'ta sezona iyi bir başlangıç yapan Rachid Ghezzal herkesi mest etmiş ancak 1 gol atıp 1 de asist yaptığı Alanyaspor maçında oyundan alınmıştı. Sakatlığı konusundaki bilginin merak edildiği tecrübeli oyuncu hakkında siyah beyazlılardan açıklama geldi ve sağ ayak tabanında hissettiği ağrı nedeni ile MR görüntülemesi yapıldığı ve tarak kemiği-parmak bileşkesi eklem kapsülünde (plantar plate) gerilme ve kısmi yırtık saptanmış olduğu belirtildi.Resmi internet sitesinden şu açıklama yapıldı; 
"Sağ ayak tabanında hissettiği ağrı nedeni ile Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde MR görüntülemesi yapılan oyuncumuz Rachid Ghezzal’ın tarak kemiği-parmak bileşkesi eklem kapsülünde (plantar plate) gerilme ve kısmi yırtık saptanmış olup oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimizce devam edilmektedir."

 

Josef de Souza'dan Şampiyonluk Sözleri Josef de Souza'dan Şampiyonluk Sözleri

Sezona iyi başladı

2020 yılından bu yanan Beşiktaş forması giyen 30 yaşındaki tecrübeli futbolcu, sezona da iyi bir başlangıç yaptı. Ghezzal, Süper Lig 'deki ilk iki maçta 2 gol ve 1 asistlik performansa imza attı.