Yeni sezona hazırlanan Beşiktaş'ın transferde sessiz kalması taraftarlar tarafından eleştirilirken daha önce kiralık forma giyen Nathan Redmond'da da henüz mesafe kat edilemediği öğrenildi.

Ahmet Nur Çebi seçimdeki rakibini açıkladı! Ahmet Nur Çebi seçimdeki rakibini açıkladı!

Kanat rotasyonunu inşa etmek için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, birçok isimle görüşmelerine devam ediyor. Siyah beyazlıların gündemindeki 1 numaralı isim ise Nathan Redmond. Geçen sezonun son döneminde adeta uçuşa geçen Jamika asıllı İngiliz futbolcunun tapusunu almak isteyen Kartal, henüz aile engelin aşamadı.

besiktasta_redmond_uzuntusu_1684743800_3772

Ismael getirmişti

Geride kalan sezona iddialı bir başlangıç yapan Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı isimlerden biri de Nathan Redmond'du. Deneyimli futbolcu ilk etapta gönderilecekler arasında yer alırken bir anda performansı yükselişe geçti ve özellikle Fenerbahçe deplasmanında attığı gollerin yanı sıra asistleri ile adını transfer listesine yazdırdı.

nathan-redmond

Şenol Güneş istiyor

Bu sezon bonservisi düşük veya olmayan oyunculara yönelen Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş de boşa çıkan oyuncusnunun yeniden takıma kazandırılması konusunda olumlu rapor verdi. Yönetim de temaslara başladı. Fakat şu ana kadar istenen yönde bir mesafe kat edilemedi. Bunda en büyük sebep ise ailesi oldu.

Fg3xnbzX0AIHc9x

Ailesi istemiyor

Nathan Redmond ne kadar istekli olsa da özellikle yeni doğum yapan eşi başta olmak üzere ailesi İstanbul'da bir yaşam düşünmüyor. Yıldız oyuncunun ilk yurt dışı kariyeri de Türkiye'deydi. Görüşmelerde ailesinin de ikna edilmesi adına yoğun çaba gösteriliyor.