Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta koronavirüse yakalanan 27 yaşındaki futbolcu Umut Nayir'in Kovid-19 test sonucunun negatif çıktığı açıklandı.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta koronavirüse yakalanan tecrübeli futbolcu Umut Nayir'in Kovid-19 test sonucunun negatif çıktığı açıklandı.

TFF protolleri gereği kalan haftalarda sahada olamayacağı duyuruldu.

Siyah Beyazlı futbolcu Umut Nayir'in açıklanmasında şu ifadeler yer aldı;

"24 Haziran günü pozitif sonuçlanan corona testim bugün ilk defa negatife döndü çok şükür. Semptomatik bir etkisi olmasa da sezonun devam ettiği bir dönemde uzun süre bu süreçle karşılaşmak mental anlamda çok zorladı beni. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler. TFF protokolleri gereği sahaya geri dönebilmek için 5 gün arayla 3 test sonucunun arka arkaya negatif çıkması gerekiyor. Bu nedenle sezonun kalanında da takımımla sahada olamayacağım. Sezonun bu kritik haftalarında hem kendim için hem takımım için güzel hayallerim vardı. Bireysel anlamda takımdan uzak kalmanın hayal kırıklığını yaşasam da inşallah takım arkadaşlarım hedefimizi gerçekleştirecek. Tekrar teşekkür ediyorum desteğini esirgemeyen herkesten "