Trabzonspor, Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda oynayacağı Galatasaray mücadelesi hazırlıklarını bugün saat 11.00'de yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde teknik direktör Rıza Çalımbay yönetimindeki antrenmanda ısınmanın ardından beşe iki top ve istasyon çalışması gerçekleştirildi. Son bölümde ise taktik oyun oynandı.

Sakatlıkları bulunan ve tedavileri devam eden Esteban, Durica ile Castillo'nun yanı sıra ülkelerinin milli takımlarında yer alan Yusuf Yazıcı, Okay Yokuşlu, Uğur Demirok, Ogenyi Onazi, Tomas Hubocan ve Filip Novak yapılan idmanda yer almadı. Tedavisi devam eden Bero ise takımdan ayrı çalıştı.

OKAY YOKUŞLU'NUN MR'I ÇEKİLECEK

A Milli Futbol Takımı'nın Karadağ ile oynadığı ve 2-2 biten karşılaşmada sakatlanan Okay Yokuşlu'nun mücadelenin ardından yapılan ilk kontrolünde ayak bileğinde ödem oluştuğu tespit edildiği, Galatasaray maçında oynamama ihtimalinin bulunduğu öğrenildi. Okay Yokuşlu'nun bu akşam saatlerinde Trabzon'a döneceği, çekilecek MR'ın sonucuna göre durumunun netlik kazanacağı belirtildi.

Trabzonspor, yarın saat 11.00'de yapacağı çalışma ile hazırlıklarına devam edecek.