Trabzonspor ile kontratı feshedilerek gönderilen Dorukhan Toköz'e 4 talip birden çıktı.

Abdullah Avcı döneminin en flaş transferlerinden biri olarak Trabzonspor'a imza atan Dorukhan Toköz, şampiyonluk sezonunda yaptığı katkı ile herkesin takdirini kazanmıştı. 2 kupa kazandıran ve yıllar sonra gelen zaferin golünü atan futbolcu olarak hatırlanacak tecrübeli ismin konratı bugün feshedildi. Yıldız isme 4 talip birden çıktı.

dorukan-tokoz

KAP'a bildirildi

Trabzonspor Kulübü bugün yaptığı KAP bildirimi ile Dorukhan Toköz'ün ilişkisinin kesildiğini ve sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu. Bildirimde; "Şirketimiz ile profesyonel futbolcumuz Dorukhan Toköz arasındaki 29.07.2021 başlangıç ve 31.05.2024 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşmaya göre oyuncuya herhangi bir fesih tazminatı ödenmeyecektir." denildi.

pelinay-igit-kim

Sevgilisinin yanına mı gidiyor?

Sakatlandıktan sonra zamanının büyük bir bölümünü sevgilisi Pelinay İgit'in yanında İstanbul'da geçiren Dorukhan Toköz'ün, kariyerini İstanbul'da sürdürmek istediği öğrenildi. İgit ile birlikte daha fazla vakit geçirmek ve ilişkisini sağlamlaştırmak adına adımlar atılacağı bildirildi.

trabzonspor-dorukhan-tokozun-sozlesmesini-feshetti

Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama Stefan Kuntz'tan ayrılık sonrası ilk açıklama

Köprüleri attı

Trabzonspor'un Slovenya'daki kampına götürülen Dorukhan'ın uzun süren sakatlığı nedeniyle aldığı kiloların gitmesini isteyen Nenad Bjelica, ekstra idmanlar yapmasını iletti ancak bu talep karşılık bulmadı. Celje maçının kadrosunun kadrosuna alınmayınca da gitme talebini yönetime bildirdi. Hırvat teknik adamın çalışmak istemediği 27 yaşındaki oyuncu alacaklarına karşılık gönderildi.

tokoz-1

Adresi İstanbul olacak

Dorukhan Toköz'ün Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonraki büyük ihtimalle İstanbul olacak. Takım aramaya başlayan menajeri de Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ın yanı sıra Başakşehir'e oyuncusunu önerdi. Yerli rotasyonunu güçlendirmek ve farklı bölgelerde oynayabilmesinden dolayı alternatiflerini çoğaltmayı hedefeleyen 4 takımın da teklif götürüleceği öğrenildi. Ayrıca CSKA Moskova iddiası da var. Dorukhan bordo mavili forma ile çıktığı 41 maçta 2 gola tıp 2 de asist yaptı.