Weghorst ile yollarını ayıran Beşiktaş'ın onun boşluğunu Aboubakar ile doldurmak istiyor. Emre Kocadağ konuya dair açıklama yaptı.

Weghorst'un Manchester United'a transferinin ardından Beşiktaş, o boşluğu doldurmak istiyor.

CANLI İZLE 📺 Beşiktaş Alanyaspor Bein Sports 1 TOD TV izle linki CANLI İZLE 📺 Beşiktaş Alanyaspor Bein Sports 1 TOD TV izle linki

 Arabistan takımı Al Nassr’dan ayrılmaya hazırlanan Vincent Aboubakar’la iletişime geçen siyah beyazlı  yönetim, golcü futbolcuya 2,5 artı 1 senelik olmak üzere 2.5 milyon Euro’ya sözlü anlaşmaya varmıştı. Kamerunlu forvet ile 3. döneme başlamak için Al Nassr’daki mukavelesini feshetmesini bekleyen yöneticiler, Aboubakar’ı bu hafta içerisinde İstanbul’a getirmek istiyor.

Konyaspor maçından sonra Emre Kocadağı konuya dair şu açıklamada bulundu.

 “Aboubakar transferi, sadece oyuncuya bağlı degil. Kulübü ile arasındaki konuları çözmeye çalışıyor. Al Nassr’da Cristiano Ronaldo’nun lisans süreci 22 Ocak’ta resmiyet kazanacağı için süreç uzadı. Her türlü temasları kurduk. Gelmesi için her şeyi yapıyoruz. Gelecek. Ama transfer bu, neler çıkar belirsiz. Bu yüzden sadece B değil birkaç plan var. Onun dışında ilgilendiğimiz 3 santrfor daha var”