ÖMER ONAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, Jan Vesely ve Ekpe Udoh’un geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

ÖMER ONAN’DAN FLAŞ AÇIKLAMALAR
FB TV canlı yayına telefon ile katılan Ömer Onan, taraftarlara Jan Vesely ve Ekpe Udoh’un takımda kalıp kalmayacağına dair önemli açıklamalarda bulundu. Jan Vesely’nin, dün basına yansıyan “Artık Fenerbahçe’nin oyuncusu değilim. Serbest oyuncuyum” yorumu hakkında konuşan Sarı-Lacivertli yönetici, FBT V’ye açıklamalar yaptı.

İki gündür Sırbistan’da Vesely’le olduğunu belirten Onan, yıldız oyuncunun takımda kalacağına inandığını söyledi: “Vesely’le birlikteyiz. 2-3 gündür Sırbistan’da Belgrad’tayım. NBA’de fiyatlar çok yükseldi ve bütün takımlar oyuncularına bakıyor. O açıdan Vesely’nin bu açıklamayı yaptığını düşünüyorum. Ben inanıyorum ki Vesely seneye de bizimle olacak. Ben onunla beraberim, konuşuyoruz, fikir alışverişi yapıyoruz. Ayrıca şunun garantisini verebilirim ki Vesely, Avrupa’da Fenerbahçe’den bir takımda oynamayacak. NBA’le alakalı gelişmeleri hep beraber takip ediyoruz. Ben Fenerbahçe camiasına, taraftarlarına çok yakında transferlerle ilgili iyi haberler vereceğimize inanıyorum. Biz bu işin üzerindeyiz. Şunu söylemek istiyorum; kimse endişelenmesin bizden başka Avrupa takımında oynamayacak. Bayramda herkes ailesiyle birlikteyken ben buradaysam bunun bir amacı vardır. Ben buradayım, Vesely’le bugün de birlikteydik, görüşüyoruz. Fenerbahçe güçlü bir organizasyondur, arkasında çok güçlü bir başkanı, yönetim kurulu, muhteşem bir salonu ve taraftarları vardır. Umarım yakında güzel haberleri verebiliriz.”

Sözleşmesi sona eren Udoh konusuna da değinen Onan, oyuncunun NBA’i beklediğini söyledi: “Udoh’la da görüşüyoruz ama o da Avrupa’daki birçok oyuncu gibi NBA opsiyonlarını bekliyor. Ama alternatiflerimiz de var. Umarım Udoh’la da sonunda mutlu sona ulaşırız aksi taktirde onun tarzında, onun yapabildiklerini yapabilen bir oyuncuya yönelebiliriz. Fenerbahçe seyircisi, camiası rahat olsun biz işimizin başındayız. Umarım 3-5 gün içerisinde güzel haberleri, bayram hediyelerini verebiliriz.”

Kaynak: Eurohoops.net

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2016, 19:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER