Süper Lig ekibinden Sinan Bolat kancası! Herkes Fenerbahçe beklerken...

Fatih Karagümrük'ün 4 kalecisinin de sözleşmesinin sezon sonunda sona erecek olması Süleyman Hurma'yı düşündürüyor.

Süper Lig ekibinden Sinan Bolat kancası! Herkes Fenerbahçe beklerken...

Kaleci transferi yapmak için çalışmalarına şimdiden start veren Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, Fenerbahçe'nin de gündeminde olan Sinan Bolat'ı radarına aldı..

Akşam'da yer alan habere göre; Süper Lig takımı  Fatih Karagümrük'te eşine az rastlanır bir durum gerçekleşmek üzere. İstanbul ekibinin takımında bulunan 4 kalecisinin de kontratı sezon sonunda son bulacak. A takım kadrosunda bulunan Emiliano Viviano, Utku Yuvakuran, Yavuz Aygün ve Cem Kablan'ın kontratları 30 Haziran 2022 tarihinde bitecek ve başkan Süleyman Hurma bu isimlerle sözleşme uzatmadığı durumda Karagümrük 1 Temmuz sabahından itibaren  kalecisiz olacak.

Süleyman Hurma kaleci sıkıntısı yaşamamak için transfer çalışmalarına şimdiden başlarken gündemine ilk isim Sinan Bolat'ı aldı. Adı Fenerbahçe'yle de geçen milli file bekçisi Sinan Bolat'ın Gent ile olan kontratı sezon sonunda bitiyor. Ülkemizde daha önce Kayserispor ve Galatasaray formalarını da terleten 33 yaşındaki kaleci, tekrardan Türkiye'ye dönmeye olumlu bakıyor.

KAYNAK: NTV SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER