Adbullah Avcı'nın eski yardımcısından Fenerbahçe açıklaması

Son olarak Süper Lig ekibi Beşiktaş'ı teknik direktörlüğüne yapan Abdullah Avcı'nın ismi, Fenerbahçe ile anılıyordu. 56 yaşındaki teknik adam Ersun Yanal'ın istifasının ardından bir çok isimle görüştüğü öne sürülen Sarı Lacivertli ekipte adaylardan bir tanesinin de Abdullah Avcı olduğu konuşuluyordu. Yaşanan bu gelişmelerin ardından deneyimli teknik adam Avcı'nın eski yardımcısı, konu hakkında açıklamada bulundu.

Adbullah Avcı'nın eski yardımcısından Fenerbahçe açıklaması

Süper Lig'in 24. haftasında Antalyaspor ile deplasmanından 2-2 beraberlik ile ayrılan Fenerbahçe'de 56 yaşındaki teknik direktör teknik direktör Ersun Yanal, istifasını Sarı Lacivertli yönetime sunmuş ve bu talep, yönetim tarafından kabul edilmişti.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından bir çok teknik direktörün ismi Fenerbahçe ile anılırken, Sarı Lacivertli ekipte teknik direktör adaylarından birinin de Abdullah Avcı olduğu öne sürülmüştü.

Deneyimli teknik adam Avcı'nın Beşiktaş günlerinde yardımcılığını yapan Serhat Gülpınar, Radyospor'da Fenerbahçe iddialarına yanıt verdi. Gülpınar'ın konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Abdullah Hoca ile Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra görüştük. Abdullah Hoca kesinlikle sezon sonuna kadar takım çalıştırmayacağını ve dinleneceğini söyledi. Azerbaycan Milli Takımı da teklif yaptı fakat olumsuz sonuçlandı."

Kaynak: İnternet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER