banner197

Ali Koç, Comolli ve Ersun Yanal'dan acil görüşme!

Spor Toto Süper Lig'de kalan 6 haftada korkulu rüya germek istemeyen Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç,sportif direktör Damien Comolli ve teknik direktör Ersun Yanal bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdiler.

Ali Koç, Comolli ve Ersun Yanal'dan acil görüşme!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un takımda kalan maçlarda gerekiyorsa sıkı yönetim ilan edilmesini istedi.

ERSUN YANAL'DAN GÜVENCE

Takımın çalışma ve dinlenme programlarının kontrolü altında olduğunu söyleyen Ersun Yanal çok kısa süre içinde üst sıralara yükseleceğini ifade etti. Ligdeki konumunu garanti altına almak isteyen Fenerbahçe önümüzdeki sezonun kardorsunu kurmak için haziran ayını beklemeden ciddi hamleler yapmayı planlıyor.

VOLKAN DEMİREL İLE YOLA DEVAM!

Bu arada son haftalarda yediği hatalı goller nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Volkan Demirel'in kesik yiyip yemeyeceği merak konusuydu... Ersun Yanal, Sivas önünde de tecrübeli kaleciye forma vereceği öğrenildi. Yanal'ın Volkan'dan çok memnun olduğu belirtiliyor.

ELJIF ELMAS'A EKSTRA İDMAN

Öte yandan yüksek enerjisine rağmen son pas ve gol vuruşlarda bekleneni veremeyen Eljif Elmas, bu yönünü geliştirmek için ekstra çalışmalar yapıyor. Ersun Yanal kendisini teşvik ettiği Eljif Elmas, bu yönünü geliştirerek kendisine yer arayacak.Kaynak: Takvim

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER