Ali Koç Oyunu Kullandı !

Ve beklenen gün geldi çattı... Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve Ali Koç’un başkanlık yarışı nefes kesecek. Son kez aday olduğunu açıklayan başkan Aziz Yıldırım ve başkan adayı Ali Koç, dün Ülker Stadı'nda kongre üyelerine seslendiler. Tarihi seçimde Aziz Yıldırım sarı, Ali Koç ise beyaz oy pusulasını kullanacak. Oy kullanma işlemi saat 10:00'da başladı, 17:00'de ise sona erecek.

Ali Koç Oyunu Kullandı !
Fenerbahçe, başkanını bugün belirliyor... Bir yanda Aziz Yıldırım bir yanda Ali Koç, kongrede başkanlık koltuğuna oturmak için tarihi bir sınav verecekler.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’ün daha önceden açıkladığı gibi 26 bin 5 kişi bugünkü seçimde oy kullanma hakkını sahip. Sarı-Lacivertli üyeler 10.00-17.00 saatleri arasında kendilerine bildirilen sandık ve sıra numarası ile oylarını kullanabilecekler.

Saat 17.00’de sandık başında olan, ancak hala oy kullanamayan üyelere ise oylarını kullanma hakkı verilecek. Daha sonra sandıklar aynı anda açılarak sayıma geçilecek ve Fenerbahçe’nin yeni başkanı belli olacak.

Fenerbahçe'de oy kullanma işlemi başladı.

Fenerbahçe başkan adayı Ali Koç oyunu kullandı. Başkan Aziz Yıldırım ise 36 numaralı sandıkta oyunu kullanacak. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER