banner197

Ali Koç'tan kongre üyelerine mesaj!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin Başkanı Ali Koç, kongre üyelerine mesaj gönderdi. Yalnız olmadıklarını belirten Sarı Lacivertli başkan Koç, kötü günlerin geride kalacağına inandığını dile getirdi.

Ali Koç'tan kongre üyelerine mesaj!

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin aşkanı Ali Koç, kongre üyelerine mesaj gönderdi.

Mesajında daima yanlarında olduklarını ifade eden Sarı Lacivertli kulübün başkan Koç şu ifadeleri kullandı; "Bizi biz yapan değerlerimiz, sabır, sevgi ve dayanışma gücü ile, ülke olarak yaşadığımız bu zor sürecin en kısa zamanda üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz." 

Kötü günlerin geride kalacağını ve coşkuyla tekrar eski günlere dönüleceğine dair inancının tam olduğuna da vurgu yapan Fenerbahçeli başkan Ali Koç, "Fenerbahçe olarak, koronavirüsün ülkemizde etkisini göstermeye başladığı andan itibaren en üst düzeyde tedbirlerimizi aldık. Dayanışma ruhunun gücüne inanarak imkanlarımız doğrultusunda gerekli adımları attık, atmaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Tüm kongre üyelerini evde kalmaya ve tedbirleri eksiksiz uygulamaya davet eden Ali Koç mesajını şu ifadelerle sonlandırdı; "Siz sadece iyi günde değil, her zaman Fenerbahçe’nin yanında oldunuz. Sonsuz bir vefayla diyoruz ki: Yalnız değilsiniz, birlikteyiz!" 

Kaynak: TRT SPOR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER