Ali Koç'un Yoğun Mesaisi

Mazbatayı aldığı günden bu yana tüm mesaisini Fenerbahçe için harcayan Başkan Ali Koç’un gündemi yoğun. Bir taraftan kulüp hesaplarının incelenmesi, diğer yandan UEFA ve transfer çalışmaları, Başkan’a adeta nefes aldırmıyor

Ali Koç'un Yoğun Mesaisi

Fenerbahçe’de mazbatasını aldığı günden bu yana çalışmalarını sürdüren Ali Koç, neredeyse bütün zamanını kulübe harcıyor. Sarı-Lacivertli kulübün hesaplarını inceleyerek görevine başlayan Koç, yurtdışında ise transfer çalışmalarına devam ediyor. Kulüp sorunlarını çözmek ve refaha kavuşturmak için tüm gününü Fenerbahçe’ye göre programlayan Başkan Ali Koç, transferler ve UEFA görüşmeleri sebebiyle oldukça yoğun günler geçiriyor.

UEFA anlaşması güncellenecek

Aziz Yıldırım yönetiminin UEFA ile yaptığı anlaşmaları gözden geçirmek ve güncelleyip iyileştirmek için uğraşan Ali Koç, bir yandan da takıma dahil etmeyi planladığı oyuncuları sportif direktör Comolli ile birlikte yakından takip ediyor. Damien Comolli’nin belirlediği oyuncuları fiyat performans açısından değerlendiren Koç’un, listesi ve gündemi bir hayli kalabalık.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER