Belhanda yeniden konuşuluyor

2012/2013 sezonunun devre arasında da o zamanki teknik direktör Aykut Kocaman tarafından transfer edilmesi istenen ancak bütün uğraşlara rağmen sonuç elde edilemeyen Younes Belhanda yeniden gündeme geldi.

Belhanda yeniden konuşuluyor

Fenerbahçe'de önümüzdeki sezon transfer planlamalarında ilginç gelişmeler yaşanıyor. Daha önce 2012/13 sezonunun devre arasında o zamanki teknik direktör Aykut Kocaman'ın transfer edilmesini istediği ancak bütün uğraşlara rağmen transferi gerçekleşmeyen Younes Belhanda yeniden gündeme geldi.

Belhanda'yı önümüzdeki sezon Fenerbahçe'yi yeniden çalıştıracağı konuşulan Aykut Kocaman'ın da istediği gelen haberlerler arasında. Nice takımında iyi bir sezon geçiren Fas asıllı futbolcunun bonservisi ise Ukrayna takımı Dinamo Kiev'de bulunuyor.

Dinamo Kiev'in Belhanda'yı önümüzdeki sezon da kiralaması yüksek bir olasılık. 27 yaşındaki futbolcu ise daha önceki girişimlerde de Fenerbahçe'de oynamayı çok istemiş ancak kulübü Montpelliler ve Dinamo Kiev kabul etmemişti. Belhanda'nın transfer edilmesi durumunda Fenerbahçe'nin 10 numaralı mevkideki problemi büyük ölçüde çözülmüş olacak..

Takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER