banner197

Dirar: Takım olmayı Başardık

Göztepe maçından sonra yayıncı kuruluşa açıklamalar da bulunan Nabil Dirar takım olmayı başardıklarının altını çizdi.

Dirar: Takım olmayı Başardık
Fenerbahçe'nin Faslı kanat oyuncusu Nabil Dirar, Göztepe galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu. Takımın öz güveninin arttığına vurgu yapan DirarFenerbahçe 'nin büyük bir takım olduğunun da altını çizdi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa karşılaşma hakkında değerlendirmelerde bulunan tecrübeli isim, “Kendimden ve takımdan son derece memnunum. Ersun Yanal 'ın bana verdiği güven beni mutlu ediyor. Saha içinde özgür oynamak kıymetli bir durum. Saha içinde olduğum müddetçe elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Takım içindeki dengeyi sağlamaya gayret gösteriyorum. Şu anda işler iyi gidiyor. Takım olmayı başardık. Saha içinde ne yaparsak yapalım birlikte yapmaya çaba gösteriyoruz. Konsantrasyonumuz üst düzeyde. Kötü durumda olduğumuzu biliyoruz. Bu durumdan çıkabilmek için Allah’ın da yardımıyla çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz ve bu çalışmalarla daha iyi bir noktaya geldik. Umuyorum kalan maçlarda alabileceğimiz en fazla puanı alacağız.” dedi.

Puan tablosunda yukarılara tırmandıkça öz güvenin arttığını belirten Nabil Dirar, “Bu saha içinde net gözüküyor. Herkes daha rahat hissediyor. Daha az baskı var üzerimizde. Biz büyük bir takımız. Büyük bir takım buralarda olmayı hak etmez. Zor biri durumun içindeydik ama Allah’a şükürler olsun şu an her şey gayet yolunda. İyi bir takım olmayı başardık adım adım. Saha içinde herkes her şeyini ortaya koyuyor. Zaten bu net bir şekilde gözüküyor.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER