banner197

'Fener Ol' kampanyasına 3 branştan dev destek

‘Fener Ol’ kampanyasına kaptan Volkan Demirel’in öncülüğünde futbol, basketbol ve voleybol şubeleri de destek için harekete geçti. Teknik heyet ve sporculardan 10 milyon lirayı aşan bir bağış bekleniyor.

'Fener Ol' kampanyasına 3 branştan dev destek

Fenerbahçe'de sporculardan da hep destek, tam destek. Sarı-Lacivertli futbol takımında kaptanların öncülüğünde özellikle yerli isimlerin “Fener Olkampanyasına destek kararı aldığı öğrenildi. Volkan Demirel, Mehmet Topal ve Hasan Ali Kaldırım, takım arkadaşlarıyla bir toplantı yaptı ve ilk etapta yerli futbolcular 5 milyon TL’lik bir bağış yapma kararı aldı.

NABİL DİRAR KOLLARI SIVADI

Nabil Dirar’ın yabancı futbolcularla ilgili görüşmeleri yürüttüğü ve onların da kampanyaya katılacağı öğrenildi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın ise teknik heyetteki arkadaşlarını da organize edeceği ve onların da yapacakları desteği önümüzdeki günlerde açıklayacağı kaydedildi. Sporcu desteği futbol takımı ile sınırlı kalmayacak. basketbol ve voleybol takımlarında da destek için çalışmalar başladı.

MELİH İLE ULAŞ DA DEVREDE

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı kaptanı Melih Mahmutoğlu ve Voleybol Takımı Kaptanı Ulaş Kıyak öncülüğünde görüşmeler olduğu, kadın ve erkek voleybol takımlarıyla diğer branşlardan gelecek desteği bu isimlerin organize edeceği vurgulandı. Futbol dışındaki branşlardan da 5 milyon liralık bir gelir beklendiği ve böylece toplam bağış rakamının 10 milyon TL’yi aşacağı ifade ediliyor.Kaynak:Star

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER