Fenerbahçe başkanını seçiyor!

Fenerbahçe'de tarihi kongre. Aziz Yıldırım ile Ali Koç, Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda başkanlık için yarışıyor. Dünkü gergin kongrenin ardından bugün Fenerbahçe'de dananın kuyruğu kopacak!

Fenerbahçe başkanını seçiyor!

Fenerbahçe'nin yeni başkanı bu akşam belli olacak...

20 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Aziz Yıldırım, Ali Koç ile yarışıyor.

Rekor katılımın beklendiği ve kulüp tarihinde ilk kez statta düzenlenecek olan Fenerbahçe genel kurulunda, aidatını yatıran 26 bin iki yüz üye oy kullanabilecek.

Oy verme işlemi 10.00-17.00 saatlerinde, 38 sandıkta gerçekleştirilecek. Sandıklar oy verme işlemi bittikten sonra toplu olarak açılacak ve genel kurul divan başkanının öncülüğünde oylar sayılacak.

Günün sonunda genel kurul divan başkanı, sarı-lacivertli kulübün başkanını açıklayacak.

Mevcut başkan Aziz Yıldırım, 13. kez girdiği kongreyi de kazanmak, 3 yıl daha görev almak için üyelerden oy bekleyecek. Diğer aday Ali Koç da Fenerbahçe Kulübünün 33. başkanı olmak için üyelerin oyuna talip olacak.

150 MİLYON TL VERECEĞİM: Aziz Yıldırım, “Ben sponsorluklarla beraber 150 milyon lira veriyorum bu kulübe. O da gelsin parayı koysun. Kulübün parası olsun. Ben artırdım, sen artırdın yok. 150 milyon veriyorum sponsorlarla beraber. Yaşasın Fenerbahçe” dedi.

BİR FAZLASINI VERECEĞİM: Bunun üzerine Ali Koç ise "Siz ne vereceğinizi söyleyin, ben 1 fazlasını vereceğim” diyerek Yıldırım'a meydan okudu.

Şu bir gerçek ki hangi aday seçilirse seçilsin ekonomik olarak kazanan Fenerbahçe olacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER