banner229

Fenerbahçe'de flaş Ömer ve Ferdi Kadıoğlu gelişmesi!

Spor Toto Süper Lig'de zirve yarışından uzaklaşan Fenerbahçe, genç yıldızları Ferdi Kadıoğlu ile Ömer Faruk Beyaz’ı hazırlayacak. Antrenör VolkanDemirel ve kaptan Emre Belözoğlu, iki oyuncuyu da himayesi altına alıp ligin geri kalanında vitrine çıkaracak.

Fenerbahçe'de flaş Ömer ve Ferdi Kadıoğlu gelişmesi!

Süper Lig’de şampiyonluk yarışında fazla şansı bulunmayan Fenerbahçe bu krizi fırsata çevirmeyi planlıyor.

Ziraat Türkiye Kupası’na tutunan Sarı Lacivertli takımda gençlerin önünün açılması hedefleniyor.

Fenerbahçe özellikle geleceğin yıldız adayları olarak gösterilen Ferdi Kadıoğlu ile Ömer Faruk Beyaz ikilisini önümüzdeki sezona hazırlamayı amaçlıyor.

Spor Toto Süper Lig maçlarının yeniden başlaması ile birlikte iki oyuncuya daha fazla süre verilecek ve A takıma ısınmaları sağlanacağı konuşuluyor.

Pazartesi gününden itibaren başlayacak olan saha çalışmalarında antrenör Volkan Demirel ile kaptan Emre Belözoğlu, genç yıldızlar Ferdi ve Ömer Faruk’u adeta himayeleri altına alacak.

İki yıldız adayına da özel bir program verilecek ve önümüzdeki sezon öncesinde vitrin şansı sunulacak.

Bu konuda Sarı Lacivertli yönetimin de desteğini arkalarına alan Demirel-Belözoğlu ikilisi gençleri geleceğe hazırlamak adına ekstra mesai harcayacak.

Fenerbahçe camiasının büyük beklenti içerisinde olduğu Ferdi Kadıoğlu ile Ömer Faruk Beyaz da Sarı Lacivertli formayı kapmak adına büyük çaba sarf edecek gibi görünüyor.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER