banner197

Fenerbahçe'den, Beşiktaş'ın teklif yaptığı oyuncuya teklif!

Sarı lacivertliler, uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde olan Gustavo Gomez'e teklifte bulundu.

Fenerbahçe'den, Beşiktaş'ın teklif yaptığı oyuncuya teklif!
 Yaz transfer döneminde neredeyse tüm transferlerde karşı karşıya gelen Beşiktaş ve Fenerbahçe, bir oyuncu için daha yarışa girişti.

TEMSİLCİSİ AÇIKLADI
Paraguaylı savunma oyuncusunun temsilcisi Agusto Paraja, "Gustavo için Fenerbahçe'den teklif aldık" dedi.


İLK TEKLİF BEŞİKTAŞ'TAN GELDİ
Radyospor'dan Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Paraja, "Beşiktaş'la görüşme halindeyiz. Bize Türkiye'den ilk teklif Beşiktaş'tan geldi. Beşiktaş için beni sayısız kişi aradı. Bir sonuca ulaşmış değiliz; çünkü önce Lanus'la anlaşmaları gerekiyor. Sonrasında Fenerbahçe de bize teklifte bulundu. Onlarla da temasımız devam ediyor. Lanus'la anlaşırlarsa bizim taleplerimiz belli. Bu çerçevede fikrimizi söyleriz. Valencia ve Lazio da Gustavo için bizimle temasa geçti; ayrıca Lanus'la görüşüyorlar. Kulüpler bütçelerine göre karar verecek. Biz de kendi açımızdan en iknâ edici olanı seçeceğiz. Türk kulüpleri de olur, neden olmasın. Ancak şu anda bunun ötesinde bir yorum yapamam" dedi.


VALENCIA VE LAZIO DA İSTİYOR
Arjantin kulübü Lanus, başarılı savunmacı için 7 milyon Euro istiyor.
Agusto Paraja, "Son söyledikleri rakam 7 milyon Euro'ydu; ancak ben bunun daha altında bir fiyata anlaşılabileceğini düşünüyorum. Tabii ki bu benim kişisel fikrim. Oyuncum kendini ispatladı. Kulübün taleplerinin yüksek olması normal. Lanus'la anlaşan kulüplerden bir tanesini tercih edeceğiz"

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER