banner197

Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Maaşına Zam Yaparak İkna Etti

Fenerbahçe yönetimi, sözleşme yenilemek istemeyen Mehmet Topal'ı, "Ücretine zam istemekte haklısın, bu parayı hak ediyorsun." diyerek sözleşme imzalamaya ikna etti.

Fenerbahçe, Mehmet Topal'ı Maaşına Zam Yaparak İkna Etti

Fenerbahçe'de Caner Erkin'den sonra Gökhan Gönül'ün de takımdan ayrılması taraftarın yönetime olan güvenini ciddi anlamda sarsarken, Mehmet Topal'la yola devam kararı aradaki buzları bir nebze eritti.

BAŞKANIN AÇIKLAMALARINA KIRILDI

Haziran başında henüz Avrupa Şampiyonası başlamadan başkan Aziz Yıldırım'ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara çok üzülen ve sözleşme yenilemek istemeyen Topal'ın son anda ikna edildiği ortaya çıktı.

"PARAGÖZ DEĞİLİM"

Kulübün sembol isimlerinden bir tanesini daha kaybetmek istemeyen sarı-lacivertli yöneticiler, yıldız oyuncuyla yaptıkları görüşmede "Ücretine zam istemekte haklısın. Bu parayı hak ediyorsun" sözleriyle milli futbolcuyu yumuşattılar. Kendisinin paragöz olmadığını dile getiren Topal, bu son konuşmanın ardından 4 yıllık sözleşmeye 'Tamam' dedi. Her konuda uzlaşmaya varan tarafların önümüzdeki hafta basın önünde resmi imzaları atması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER