banner197

Fenerbahçe'nin Defansına İlaç Olacak !

Sezonun sona ermesiyle birlikte Fenerbahçe transfer için resmi görüşmelere başlıyor. Savunma ve orta sahaya takviye yapılacak. Badou Ndiaye'nin menajeri ile daha önce görüşen Fenerbahçe, şimdi de Stoke City ile temasa geçecek.

Fenerbahçe'nin Defansına İlaç Olacak !

Daha önce menajeri ile temasa geçilen Stoke City'de forma giyen Galatasaray'ın eski oyuncusu Ndiaye'nin menajeri ile görüşme yapılmıştı. Şimdi ise kulübü Stoke City ile görüşülecek. Görüşme İngiltere'de gercekleşecek. Fenerbahçe'nin Badou Ndiaye transferinde önemli bir avantajı var. O da takımı küme düştüğü taktirde bedelsiz kiralanabiliyor olması.

NDİAYE İÇİN ÜCRET ÖDENMEYECEK
Stoke City de küme düştüğü için Fenerbahçe, bu kiralama işlemini bedelsiz yapabilecek. Sadece Ndiaye'nin ücreti karşılanacak.

Fenerbahçe'nin bir diğer hedefi ise Porto ile sözleşmesi sona eren İspanyol stoper Ivan Marcano... Marcano'nun Beşiktaş ile de adı geçmişti.

Stoper transferi için ise Porto ile sözleşmesi biten İspanyol Ivan Marcano'nun menajeri ile sıkı bir pazarlık yapılacak.


DEFANSIN İLACI IVAN MARCANO

Fenerbahçe ,Marcano'yu imza parası ödeyerek kadrosuna katacak. 31 yaşındaki İspanyol stoper hava topları kadar ayağına hakim olmasıyla da tanınıyor. Marcano'nun,Kocaman'ın da istediği bir isim olduğu belirtiliyor.
Kaynak:Takvim

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER