Fenerbahçe'ye sürpriz orta saha

Gelecek sezonun transferleri için hummalı bir çalışma yürüten Fenerbahçe, Ukraynalı orta saha oyuncusu Malinovsky ile ilgileniyor.

Fenerbahçe'ye sürpriz orta saha
Sarı lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım ilk olarak bugün Emre Mor’un menajeri ile bir araya gelerek bu oyuncunun transferi ile ilgili detayları görüştü. Sarı lacivertliler 18 yaşındaki oyuncuyu 1 yılığına kiralamak istiyor. Sezon sonu için Mehmet Ekici ile de anlaşmaya varan sarı lacivertliler Emre transferinin de bitmesiyle 2 Türk oyuncuyu renklerine bağlamış olacak.

SÜRPRİZ İSİM MALİNOVSKY

Fenerbahçe’nin bir diğer sürpriz transfer girişimi ise Belçika’dan... Genk takımında oynayan Ukraynalı Ruslan Malinovsky'yi gündemine alan sarı lacivertliler 23 yaşındaki oyuncuyu izledi ve beğendi. Bonservisi elinde bulunan genç oyuncu için sarı lacivertliler girişimlerini sürdürüyor. Fenerbahçe ayrıca forvet bölgesi için de arayış içerisinde... Gelecek yıl önemli bir forveti kadrosuna katmak isteyen sarı lacivertliler çalışmalarına devam ediyor.

SAĞ BEK TAKVİYESİ

Fenerbahçe’de ayrılması gündemde olan Van Der Wiel’in yerine de bir sağ bek transfer etmek için araştırmalar sürdürülüyor. Özellikle bonservisi elinde olan oyunculara yönelen sarı lacivertliler bu konuda bir çok oyuncu ile temas halinde. Ancak şu ana kadar sarı lacivertlilerde netleşen bir isim ortaya çıkmadı.

Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER